Editor produktového detailu

Jsme Heureka. Největší nákupní rádce na českém internetu.

Hledáme spolehlivé a šikovné externisty, kteří výborně ovládají sloh a pravidla českého pravopisu, mají zkušenosti s copywritingem nebo autorskou tvorbou a zájem podílet se na úpravě produktového detailu vybraných produktů na Heurece.

Náplň práce:

  • Úprava produktového detailu v produktovém katalogu Heureka.cz
  • Tvorba a úprava textových popisků
  • Vyplňování hodnot parametrů ve specifikaci
  • Editace obrázků a úprava produktové galerie
  • Kopírování a vkládání dat

Požadavky:

  • Výborná znalost českého jazyka
  • Slohové nadání, zkušenosti s copywritingem nebo autorskou tvorbou
  • Samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Pečlivost, spolehlivost, dochvilnost v odevzdávání svěřených úkolů

Co nabízíme:

  • Práce na službě, která má smysl
  • Práce je vhodná pro studenty i osoby se ZTP
  • Finanční ohodnocení závislé na množství odvedené práce
  • Práce z domova (nutné připojení k internetu)
  • Spolupráce formou DPP / DPČ

Místo práce: Liberec, Praha

Pokud vás tato pozice oslovila, zašlete nám své CV a motivační dopis na prace@heureka.cz

Prosím, ber na vědomí, že společnost Heureka Shopping s.r.o., IČO: 02387727, do které se prostřednictvím zasláného životopisu hlásíš na tuto pozici, si ukládá některé tvoje osobní údaje, aby se s tebou její představitelé mohli spojit po dobu výběrového řízení a posoudit tak, jestli si budeme vzájemně rozumět.

Pokud by pro tebe výběrové řízení nebylo tentokrát úspěšné, rádi s tebou zůstaneme v kontaktu i do budoucna. K uchování osobních údajů po skončení výběrového řízení, potřebujeme tvůj souhlas, který nám můžeš, ale nemusíš dát, a to vyplněním a podepsáním formuláře, který od nás obdržíš v průběhu výběrového řízení.

O tom, jak je nakládáno s tvými osobními údaji, si pro jistotu přečti ZDE.